جناب آقای اکبری رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر:مطالعات پروژه تقاطع غیر همسطح سه راه اندیشه ملارد در حال انجام است و تلاش می کنیم زمینه لازم را برای کلنگ زنی آن در سال جاری فراهم کنیم .

اکبری

 

 

 یکی از طرح های بسیار برجسته و حساس که لزوم بهره برداری از آن در این منطقه احساس می شود به پروژه تقاطع غیرهمسطح  سه راه اندیشه باز می گردد . رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد عنوان کرد : بدون تردید با بهره برداری از این پروژه ، گره های ترافیکی و دشواری های مسیر تردد در محدوده سه راه اندیشه و بلوار رسول اکرم (س) مرتفع خواهد شد . وی افزود : اعتبارات این پروژه عظیم، 17 میلیارد تومان برآورد  می شود که البته در بودجه سال جاری لحاظ نشده است . اکبری گفت : علیرغم عدم تعریف اجرای طرح در سال جاری با عنایت به نیازی که احساس می شود ، تلاش می کنیم در صورت وی همچنین در راستای تسهیل روند تردد در این شهر پر جمعیت اظهار داشت :

امکان با بستر سازی مناسب ، زمینه لازم را برای کلنگ زنی آن عملیاتی کنیم . رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد گفت : رایزنی های مطلوب و قابل توجهی در این خصوص در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با جمع بندی که در نهایت لحاظ می شود ، امکان آغاز این طرح در سال جاری میسر شود . وی افزود : مطالعات طرح در حال انجام است و عزم ما بر این است که اجرای آن را به صورت تهاتری عملیاتی کنیم . اکبری عنوان کرد : در صورت حصول زمینه لازم برای عملیاتی شدن پروژه ، این طرح در قالب متممی در مصوبات شورای اسلامی شهر ملارد لحاظ خواهد شد
.