جلسه مشترک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان ملارد با فرماندار ملارد و معاونین ایشان در دفتر فرماندار برگزار شد.
این جلسه به‌منظور بررسی و هم‌اندیشی مشکلات شهرستان که با حضور بهمن خطیبی فرماندار ملارد، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی و انتظامی ،امیر یقین لو معاون عمرانی ، آقامعلی سلطانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و غلامحسین خدایار رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد ، قنبر علی صفری نماینده شهرستان ملارد در شورای اسلامی استان تهران،علیرضا جمور عضو شورای اسلامی شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهر ملارد برگزار شد.
خدایار به برخی مسائل جاری کشور و چالش‌های دولت اشاره کرد و ادامه داد: همه ما مشکلات کشور را می‌دانیم و با فضای تعامل انتظار داریم تا مجموعه فرمانداری نیز با جدیت به رفع کمبودها و نیازهای اصلی شهرستان اهتمام داشته باشد.
در این دیدار که در دفتر فرمانداری ملارد برگزار شد اعضای شورای شهرستان ملارد در نشستی صمیمی با فرماندار و معاونین ایشان به گفتگو نشستند و غلامحسین خدایار رئیس شورای شهرستان ملارد با ارائه گزارشی مختصر در مورد انشعابات غیرمجاز گاز شهرستان که ریشه آن به قبل از استقرار فرمانداری مربوط می‌شود اشاره نمود و با توجه به اینکه تخلفات گذشته در ساخت‌وساز غیرمجاز باعث به وجود آمدن چنین مشکلی شده است از مسئولان فرمانداری خواستار برطرف شدن مشکل مردم با توجه به شروع فصل سرما شد.
عضو شورای اسلامی صفادشت در بخش دیگری از این نشست با اعلام اینکه جابه‌جایی زباله‌ها و حمل آن تا محل دفن زباله یک‌سوی بروز مشکلات شهروندی می‌باشد که برای مردم صفادشت ایجادشده است و خواستار برطرف شدن این معضل بزرگ زیست‌محیطی به‌طورجدی و اصولی هستیم.
علیرضا جمور رییس شورای اسلامی شهر ملارد خطاب به مسولان فرمانداری ملارد خواستار حل مشکل انشعابات گاز شهرستان ملارد شد.
وی در خاتمه با اشاره به لزوم تسریع در روند اجرای پروژه فاضلاب شهری ملارد افزود: شهرستان 400 هزار نفری ملارد با کمبودو بحران آب مواجه است تا بتواند با راه اندازی این تصفیه خانه در بخش صنایع و کشاورزی استفاده کند.

photo 2016 10 30 14 26 21photo 2016 10 30 14 26 10